Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Super, najlepsza we Wrocławiu
Polecam
Pyszna pizza w stylu neapolitańskim ..
Pyszna pizza, dobry czas dostawy.
Pizza smaczna. Natomiast za astronomiczne prawie 60 zł (!) spodziewałem się raczej "bogatszej" pizzy. Ta była bardzo uboga; składniki w skromnych ilościach, ciasto przy brzegach miejscami bardzo grube. Dałbym nawet niższą ocenę ale na plus dostawa w deklarowanym czasie i smaczna bburrata. Aby dodać opinię trzeba koniecznie ocenić też lokal, co przy zamówieniu online z dostawą jest raczej dziwne... ocena dotyczy pizzy z dostawą, a nie lokalu.
Pozytywne zaskoczenie jeśli chodzi o wykonanie pizzy. Bardzo ładnie wykonane. Bardzo miłe zaskoczenie dostawy przed planowanym czasem oraz bardzo miły i uprzejmy kierowca.
serdecznie polecam! najlepsza pizza w mieście oraz przemiły kurier:))
Szybko, sprawnie, pysznie
Jak zawsze na czas. Pizza przepyszna, polecam
Polecam
Jak zawsze smacznie i na czas 👍👍
Super obsługa smaczna pizza
Jak zawsze wszystko super :) tak trzymać
Super
.
Najlepsza pizza w mieście!
Wszystko ok
Przepyszna pizza. Najlepsza we Wrocławiu.
Szybko, zgodnie z deklarowanym czasem.
Pizza bardzo smaczna i zamowienie dotarlo na czas. Maly minus za to, ze miejscami byla zwęglona i trzeba bylo wyrzucac spalone fragmenty.
Najlepsza pizza w mieście
Happy to have such good pizza
Really good as always.
Super
Super
Na czas dostawa, pyszna pizza msc
Powinna byc gorąca poza tym wszystko okay
Świetna pizza na cienkim cieście!
Najpyszniejsza pizza!
Super
polecam. jak zawsze pysznie
Wszystko się zgadzało
Jak zawsze 5/5
Dobra pizza. Zamówienie online łatwe.
❤️❤️❤️
Super jak zawsze
Super!
wszystko super
Najlepsza pizza ever!
Pizza miesiąca jest bardzo dobra
cieszymy się, że styczniowa pizza miesiąca przypadała Panu do gustu! Wkładamy dużo serca w tworzenie nowych kompozycji, dlatego takie opinie są dla nas bardzo satysfakcjonujące.
Dziękujemy za pozytywną opinię i zachęcamy do śledzenia comiesięcznych ofert pizz specjalnych.
Pozdrawiamy!
Wspaniałe jedzenie
Trochę niezrozumiałe jest dodawanie sosów. Nie wiadomo czy one będą na pizzy czy w pudełku
Do każdej pizzy można dobrać sobie jeden sos lub oliwę gratis. Zawsze podajemy je w osobnych pojemniczkach do samodzielnego polania pizzy lub maczania rantów.
Zastanowimy się nad bardziej klarownym opisem, niepozostawiającym żadnych wątpliwości.
Pozdrawiamy!
Bardzo szybka dostawa, świetne opcje wyboru z zamianą składników (które też są ciekawe i pyszne). Minus ciasto w dostawie - rozmiękłe na maksa.
Jak zawsze pyszna pizza, gotowa na umówiony czas. Bardzo wygodne i szybkie zamówienie on-line.
Wszystko jak zawsze super.
Brak
Najlepsza prawdziwa włoska pizza we Wrocławiu.
Pizza była totalnie zimna.
Robiliśmy spore zamówienie do firmy, wszystko przebiegło pomyślnie, dodatkowo pan dostawca bardzo miły :)
Zawsze ok
Pychotka💓
Wszystko super , polecam!
Polecam !
Dobra pizza
Wszystko super jak zawsze ;)
Wszystko w porządku
Jak zawsze smacznie. Miła obsługa i szybka dostawa.
Wszystko w porządku
Wszystko smacznie, dostawa do godzinki, więc wszystko ok
Perfecto ja zawsze